SELETICKÝ POHÁR 4. ročník turnaje v malém fotbale

Přihlaste se na Seletický pohár – turnaj v malé kopané pořádaný TJ Seletice ve spolupráci s obcí Seletice. Hlavním sponzorem turnaje je pivovar Nymburk.

Termín konání:

sobota 23.6.2018

prezentace 7:15 až 7:45 hod.     zahájení: 8:00 hod.

Startovné:

Startovné je stanoveno ve výši 1.300,-Kč za tým. V ceně startovného je občerstvení pro maximálně 11 hráčů v týmu
Konečný termín podání přihlášky je 18.6.2018. Přihláška je platná po zaplacení startovného. Přihlášku můžete podat odesláním na email tjseletice@gmail.com nebo telefonicky na číslech 777 614 761 nebo 737 128 636
Startovné pošlete na účet: 217452817/0300
Do poznámky pro příjemce uveďte jméno týmu a jméno kontaktní osoby.
Vítěz turnaje obdrží pohár a hodnotné ceny.

Místo konání:

Sportovní areál TJ Seletice, Seletice 157, okres Nymburk

V případě zájmu můžeme zajistit ubytování v místním penzionu, který se nachází v těsné blízkosti sportovního areálu.

Bude se hrát na přírodním travnatém povrchu. V průběhu turnaje bude zajištěno bohaté občerstvení.

Pokud přijedete společně s vašimi rodinnými příslušníky a nebudou chtít nutně sledovat vaše sportovní výkony tak mají možnost zpestřit si svůj pobyt návštěvou místního koupaliště, vycházkou po okolních lesích, výletem po značených cyklostezkách nebo návštěvou nedalekého zámku Loučeň nebo Dětenice.

Herní systém:

Hraje se dle pravidel AMF a tohoto předpisu

Týmy hrají ve složení 5+1. Maximální počet hráčů na jeden tým je 11.

Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi hráčů. Jediné omezení je dovršení 15 let.

Hrací doba je 2 x 10 min. (může se změnit v závislosti na počtu přihlášených týmů)

Skupinový systém pro maximálně 12 týmů s postupem do KO

Při remíze 3 penalty, následně po 1 do rozhodnutí

Postup ze skupiny – počet bodů, počet bodů vzájemných zápasů, skóre vzájemných zápasů, celkové skóre, počet vstřelených branek vzájemných zápasů, celkový počet vstřelených branek, los

Hrací plán turnaje určí jeho ředitel před zahájením podle skutečného počtu týmů.

Každý tým startuje v jednotných dresech opatřených čísly

Před zahájením předá tým řádně vyplněnou soupisku řediteli turnaje

Všichni hráči startují na vlastní nebezpečí.

Kolíková (hliníková) obuv je zakázána!

Tým nastupuje k zápasům ihned po vyzvání bez čekací doby.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel turnaje.

Vedení turnaje: Zbyněk Klepač   777 614 761 a Petr Soukup 737 128 636

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.