Co děláme

Sportovní areál a ubytování

Fotbalový klub TJ Seletice

Fotbalový klub TJ SOKOL SELETICE byl založen v roce 1972 a od té doby se stal důležitou součástí sportovního života v obci. K největším úspěchům v jeho historii patří postup do Okresního přeboru v sezóně 2015-2016. Sportovní areál je pro obec důležitým společenským a sportovním centrem. Klub si klade za dlouhodobý cíl udržení činnosti klubu.

Oddíl stolního tenisu

Oddíl stolního tenisu TJ SELETICE je vedle fotbalu další sportovní činností, která pomáhá podpořit zdravý životní styl v obci. Vytváření tenisové komunity posiluje společenské interakce a posiluje vazby mezi obyvateli obce.

Provoz ubytovny

Levné ubytování ve zrekonstruovaném pensionu TJ SELETICE, které provozuje náš spolek nabízí celkovou kapacitu 28 čistých 2-4 lůžkových pokojů.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce, školy v přírodě, firemní školení nebo soustředění sportovních oddílů.

Pro sportovní vyžití, nabízíme fotbalové hřiště, hernu stolního tenisu, sály pro cvičení, dětské hřiště a mimo další prostory i koupaliště v obci.

Celodenní stravování dle vlastního výběru, je možné zajistit i pro velké skupiny rekreantů.

V rámci areálu nabízíme bezplatné Wi-Fi připojení a parkování.